ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

А ти відвідав засідання ради вихованців?

     Кожного місяця, згідно плану роботи ради вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи (куратори Адвокатова С.І., Пєрєвєрза Н.М., Леонова В.В.) на свої засідання збираються активісти – зв’язківці творчих колективів і гуртків Центру. Позашкільна освіта України має потужний потенціал. Її мобільність, демократичність, відкритість сьогодні як ніколи затребувані. У нашій дружній родині Центру педагоги – керівники гурткової роботи і творчих колективів забезпечують реалізацію потреб, запитів та інтересів вихованців в самореалізації, професійному самовизначенні, розвитку творчих здібностей у сфері мистецтва, культури, спорту, наукових знань, туризму, радіоспорту, техніки… Через участь в роботі ради вихованців Центру прищеплюються почуття відповідальності, активної життєвої позиції, здорової конкуренції, пропагуються творчі досягнення вихованців, об’єднуються діти різного віку для участі в спільних корисних справах.
     25 лютого 2021 року на базі Центру відбулося засідання ради, на якому 11 вихованців туристичного, декоративно-ужиткового і художнього відділів Центру доопрацювали план роботи Ради на ІІ півріччя, обговорили організацію конкурсу на кращий гурток ХЦПР 2020- 2021навчального року, підвели підсумки новорічних акцій, операцій та творчих конкурсів .
     Діти стали учасниками вікторини «Будь завжди обережним!» та міні-тренінгу «Безпечний Інтернет», який підготувала і провела психолог Центру Віра Леонова.
     Члени клубу «Лідер» Центру спільно з членами ради шкільного парламенту ЗЗСО №52 після засідання провели традиційну акцію «Кришечка» і до міської бібліотеки №23 імені Івана Багряного ( районне місце збору пластикових закруток) передали 12 кг кришечок на протезування воїнів АТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.