ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Видатна дитина Херсонщини

    Не існує безталанних дітей, — такої думки дотримуються відомі педагоги й філософи усіх часів і народів. «У кожній людині є сонце, тільки дайте йому світити», — вважав Сократ.
    У світі з обдарованими дітьми займаються системно й цілеспрямовано, плекають їхні таланти. Чи відомо вам, що уже майже 40 років діє Всесвітня Рада для Обдарованих і Талановитих Дітей (WCGTC). Перша її Світова конференція відбулася в Лондоні у 1975 році, на ній зібралося понад п’ятсот учасників із п’ятдесяти трьох держав світу. Саме на цій конференції й було запропоновано створити організацію, що постійно опікувалася б розвитком обдарованої молоді в усьому світі. А вже у 1977 році на другій Світовій конференції у Сан-Франциско (США) і була створена Всесвітня Рада для Обдарованих і Талановитих Дітей, штаб якої нині розміщений у місті Вінніпег (Канада). У нас діє всеукраїнська громадська організація — Союз обдарованої молоді, — яка у 2007-му була прийнята до Всесвітньої Ради.
    Настає час і обдаровані, талановиті діти стають видатними. 28 лютого 2021 року в Херсоні, у обласному Палаці молоді, відбулося свято «Видатна дитина Херсоншини – 2020». У цьому заході брали участь талановиті діти вокалісти та танцюристи. Серед участників — 26 вихованців зразкового художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України хореографічного ансамблю «Апельсин», керівник Федорова О.В.
Діти продемонстрували свої здібності, отримали подарунки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.