ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

«Творче виховання – основний метод виховного та розвиваючого впливу на гуртківця»

     Саме з такої теми 2 березня 2021 року відбулася педагогічна рада в Херсонському Центрі позашкільної роботи.
    Творчість має велике значення для повноцінного розвитку особистості, тому люди, підготовлені до творчої діяльності, здатні набагато швидше адаптуватися в соціумі, краще засвоювати й виконувати свою роботу, приносити більше користі суспільству. Особлива роль в організації творчої діяльності вихованців відводиться працівнику позашкільних закладів – керівнику гуртка, оскільки він працює з кожним вихованцем індивідуально, ураховуючи інтелектуальні й творчі здібності кожного. І дуже добре, коли поряд з творчим гуртківцем знаходиться творчий педагог, який є прикладом для наслідування, адже тільки творча людина може виховати справжнього громадянина.
    Результати творчості педагогічні працівники демонструють у між атестаційний період та під час участі в професійних конкурсах. Одним із таких конкурсів є Всеукраїнський конкурс майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», який проводиться в Україні з 2005 року.
    За 16 років на ІІІ Всеукраїнському етапі педагогічні працівники ХЦПР побували 9 разів: 2007 – переможці Бала О.В., Гунченко О.В. в різних номінаціях «Керівник гуртка»; 2011р. – переможець Курдюк Н.М.в номінації «Заступник директора», 2012 р. – переможець Свинаренко І.П. в номінації «Директор ПНЗ»; 2013р.- лауреат Гунченко О.В. в номінації «Керівник гуртка»; 2016р. – лауреат Кубарова Г.М. в номінації «Керівник гуртка»; 2017р. – переможець, ІІ місце в номінації «Методист» Гунченко О.В.; 2018р.- переможець Бала О.В. в номінації «Керівник гуртка»; 2020р.-лауреат Когут А.В. в номінації «Керівник гуртка».
    Кожен із учасників конкурсу поділився перед присутніми досвідом роботи, творчими здобутками та родзинками, які привели кожного із них до високої результативності в роботі.
    На прикладі цього конкурсу методист Центру Заїка Л.М. намагалася довести, що саме в ХЦПР працюють творчі педагоги і вислів «успішним може бути лише той колектив, який є зірковою командою, а не командою зірок» стосується саме цього колективу.

One thought on “«Творче виховання – основний метод виховного та розвиваючого впливу на гуртківця»

  1. АСІ

    Хай яскраво палають зірки-педагоги та іх талановиті вихованці.
    Дякуємо, Ларисо Михайлівно, за вашу кропітку працю і вміння шліфувати педагогічні діаманти – самородки нашого Центру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.