ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Я – за безпеку на дорозі!

     На базі Херсонського Центру позашкільної роботи при підтримці управління патрульної поліції в Херсонській області відбулося відкрите засідання Школи безпеки (куратор Світлана Адвокатова) – конкурс капітанів юних інспекторів дорожнього руху «Я – за безпеку на дорозі!». У заході взяли участь 29 капітанів ЮІДР 7 та 8 класів ЗЗСО № 13, 18, 21, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 43 (заочно), 50, 52, 53 і НВК №48.
     За статистикою, майже три чверті всіх дорожньо-транспортних пригод з участю дітей відбуваються як результат їх непродуманих дій. Як попередити надзвичайні ситуації на дорогах і вулиці з участю пішоходів, як зупинити сумну статистику і ріст ДТП у країні, регіоні і місті обговорювали з конкурсантами представники управління патрульної поліції у Херсонській області – начальник ВЗГ управління Олена Вахтель і старший інспектор В’ячеслав Грибко. Прищеплювати правила особистої безпеки одноліткам, малечі, навіть батькам і незнайомим людям – почесна і важлива місія юних пропагандистів дорожнього руху. Загони ЮІДР освітніх закладів Дніпровського району готуються до традиційного фестивалю, конкурсу агітбригад «Молодь – за безпеку дорожнього руху», а 4 березня 2021 року пройшла, так би мовити, «розвідка боєм» – конкурс капітанів ЮІДР.
    За сумою набраних балів у конкурсі, який складався: з розминки «Бліц-підйом!», «Запитання-відповіді», творчого конкурсу «Правила поведінки у громадському транспорті», тестування «Вірю – не вірю», «Із історії дорожнього руху», завданнях «Ситуація», «А чи знаєте ви…», аукціону «Транспортні засоби», ігор «Шкільний калейдоскоп», «Мій друг -світлофор», третє місце посіли міні-команди ЗЗСО№32 та №50, друге місце у членів ЮІДР ЗЗСО №21 і №52. Звання «Кращий знавець правил дорожнього руху» отримали здобувачі освіти 7 класу ЗЗСО № 36 Гуленко Яна , Зубенко Ярослава та Польщан Богдан і Юхно Крістіна (7-а клас ЗЗСО № 38).
     Дякуємо керівникам команд ЮІДР ЗЗСО №36 і 38 – Т.В. Волинчук і С.О. Коваленко за підготовку команд-переможців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.