ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Master Chef на масляну


    Масниця – одне із найулюбленіших, веселих і смачних свят. Воно має свій особливий, неповторний колорит і супроводжується народними гуляннями, катанням на санчатах, спалюванням опудала зими, що минає, та зустріччю весни. На свято прийнято робити опудало Масниці. Це велика лялька з соломи, яку вдягають у жіночий одяг, як стародавнє і священне божество. За традицією, наприкінці масничного тижня його спалювали як уособлення зими, прагнучи таким чином розбудити весняну природу й розтопити лід.
    Головна страва Масниці – млинці. Вони вважаються символом сонця, тому саме млинці є одним із основних атрибутів свята. Впродовж масничного тижня кожна господиня намагається хоча б раз спекти млинці і пригостити ними своїх рідних і друзів.
    На жаль снігу в Херсоні вже не має, проте свято все ж таки проводиться. 12 березня 2021 року вихованці гуртка «Дивосвіт» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Леонова В.В.) теж вирішили побувати на Масляниці. На базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» вони відвідали веселий захід Master Chef на масляну. Гуртківці не лише куштували смачні млинці, а й брали активну участь у конкурсах, іграх, змаганнях.


One thought on “Master Chef на масляну

  1. АСІ

    Радіти кожному дню, кожній прожитій годині , пізнавати цікаве, відкривате в собі якості справжнього друга – це і є щастя!
    Дякуємо нашим керівникам гурткової роботи за турботу і любов до вихованців Центру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.