ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Свята зустрічаємо разом!


     У кожної людини є своя найулюбленіша пора року. Та коли на порозі з’являється красуня-Весна, здається, кращого й не треба!
     Прийшла весна! А разом із нею – Міжнародний жіночий день. Свято половини людства – найчарівніших, ніжних, наймиліших, найзагадковіших, найпрекрасніших, добрих, турботливих…., можна перелічувати до безтями, одним словом – жінок! Завдяки ним світ наповнюється любов’ю, добром і надією. Жінки в будь-якому віці і в будь-яку пору року потребують уваги, визнання їх здобутків і вкладу в професію і виховання дітей. Особливо це цінується, коли вони вже перебувають на заслуженому відпочинку, тому вдячністю сповнені їх серця, а очі світяться щастям
    10 березня 2021року на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» відбулося традиційне святкове засідання ветеранського клубу «Зустріч», на якому зустрілися не просто жінки-ветерани, а волонтерки Товариства Червоного Хреста України, ті, хто за покликанням серця не одне десятиліття віддавав своє тепло і часточку серця знедоленим, немічним, одиноким нашого району і міста.
     Святковий концерт разом з чоловіками – народним артистом України Харісом Ширінським і заслуженим артистом України Віктором Гурбою, методистом Центру Світланою Адвокатовою, підготували і вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи: ансамблю народного дитячого хору «Жайвір» та зразкового художнього колективу ансамблю народної пісні «Веснянка» (керівники Роман Козян, Тетяна Зінчина та Наталя Дунаєва). На святі лунали і пісні ансамблю народної пісні ветеранів-червонохрестовців під керівництвом В. Гурби.
     Присутніх вітали представники районної і міської рад ветеранів, міської громадської організації ветеранів-волонтерів ТЧХ України, депутат міської ради, меценат Юрій Рожков. Із задоволенням усі учасники засідання переглянули весняне відеопривітання від юних джентельменів – вихованців НВК №29 ( педагог-організатор Наталія Кожущенко) та отримали весняні солодкі букети від юних волонтерів загону «Чуйне серце» ЗЗСО №52 (педагог-організатор Інна Кадецька).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.