ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Зі святом Вас, херсонці!


     У клуба «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) є добра традиція : напередодні пам’ятних дат проводити трудові десанти і покладати квіти біля пам’ятних місць, пов’язаних з історією ІІ Світової війни, відвідувати ветеранів війни на дому.
     Цього річ ми відзначаємо 77-му річницю визволення Херсона від нацистських загарбників. 13 березня 1944 року наше місто було звільнено від фашистських загарбників. А вже через декілька днів від окупантів звільнили і всю територію Херсонської області. У боях за визволення Херсонщини від фашистських загарбників загинуло й померло від ран, зникло безвісти 47 тисяч бійців! За героїзм та мужність, проявлені при визволенні нашого краю 67 воїнів отримали звання Героїв Радянського Союзу. Нажаль, майже не залишилося в живих наших шановних ветеранів, та ми не забули, ми пам’ятаємо і завжди будемо згадувати наших героїв, тих, хто ціною свого життя виборов велику перемогу! Бути справжнім патріотом своєї країни, бути гідним своїх дідів і прадідів – це, передусім, шанувати і не забувати свою історію, поважати людей, любити свою родину, рідний край, країну.
     До трудових десантів клубу «Лідер» Центру і акції «Ветеран поруч» цього року долучилися не тільки освітні заклади Дніпровського району міста, а і випускники клубу – студенти І та ІІ курсів педагогічного факультету ХДУ Шевченко Софія і Терьохіна Аліна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.