ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Так тримати або як стають особистостями


     У сучасному світі багато професій, які можуть зробити наше життя насиченим неповторним і цікавим. Як знайти серед тисяч єдину ту, яка стане справою життя, буде приносити користь людям, країні, дасть змогу відчути себе потрібним і задоволеним працею?
     Наші вихованці і після навчання й отримання свідоцтва про позашкільну освіту не забувають про свою велику дружню родину. Вони продовжують брати участь у житті Херсонського Центру позашкільної роботи і допомагають своїм наставникам-педагогам. Серед них – Софія Шевченко, студентка 1 курсу педагогічного факультету ХДУ. Вихованка Центру піднімалася вісім років сходинками позашкілля до майбутньої професії від занять в гуртках «Чарівна намистина», «Захоплююче лозоплетіння», театру-студії «Сувенір», секцій МАН і «Милосердя» до посади голови Ради вихованців закладу. І сьогодні дівчина у вільний час продовжує відвідувати театр-студію «Сувенір», навчатися у Школі лідера Центру.
     Перша ластівка Софії – самостійне проведення 18 березня 2021 року заходу Школи лідера «Не будь байдужим! Стань волонтером», в якому взяли участь 35 студентів І курсу педагогічного факультету ХДУ. Розширюємо горизонти волонтерського руху серед однокурсників! Бажаємо нашій випускниці успіхів у навчанні, творчих досягнень, нових цікавих проектів і реалізації задумів. Так тримати!

One thought on “Так тримати або як стають особистостями

  1. Софія

    Я дякую всім керівникам гуртків: «Чарівна намистина», «Захоплююче лозоплетіння», театру-студії «Сувенір», секцій МАН і «Милосердя» Херсонського Центру позашкільної роботи, за такий досвід і навчання, що ви завжди підтримували, давали поштовх на нові звершення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.