ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Безпечне дитинство – майбутнє країни!


     Щорічно в світі від пожежі гинуть десятки сотень людей, палають будівлі, торгівельні центри, місця масового відпочинку людей… Лише в Україні за останні роки постраждало більше 600 чоловік, з них кожна п’ята – дитина! Вогонь кожного року знищує тисячі гектарів лісових та степових угідь разом з їхніми мешканцями – тваринами, птахами. Ні на мить не забувати про правила безпечної поведінки навчають школярів у Школі безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова).
     Одним із впливових методів профілактики роботи серед підлітків є проведення традиційного фестивалю дружин юних пожежних-рятівників.

Цього річ у відбірковому етапі обласного фестивалю ДЮПР 18 березня 2021 року очно і заочно змагалися юні вогнеборці освітніх закладів Дніпровського району міста Херсона ЗЗСО № 12,13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53. Усього у фестивалі взяли участь 105 членів ДЮПР віком від 11 до 16 років.
    За рішенням суддівської бригади, до складу якої ввійшли представники Дніпровського РВ ДСНС України в Херсонській області, Херсонського Центру позашкільної роботи та міської бібліотеки №23 імені Івана Багряного, оголошені результати конкурсу агітбригад: І місце – не присуджувалося, ІІ місце – в команд ДЮПР ЗЗСО № 18 і 53, ІІІ місце посіли команди НВК№48 та ЗЗСО№36, дипломанти фестивалю – юні вогнеборці ЗЗСО №13 і 50.
     Попереду традиційний конкурс-огляд роботи «Краща дружина ЮПР -2021» та фотоконкурс «Хай не палають пожежі ніколи!». Дякуємо спонсорів і наставників-помічників фестивалю – Дніпровський РВ ДСНС України в Херсонській області та добровільне пожежне Товариство України в Херсонській області.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.