ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Хай не палають пожежі ніколи!


    Дуже прикро, коли пожежі стають у нас проблемою номер один. Сьогодні підраховано, що кожні 5 секунд на планеті виникає пожежа. Він дуже жорстокий, він забирає десятки тисяч людських життів, калічить здоров’я людей, знищує матеріальні цінності, історичні пам’ятки культури.
    Однією з причин виникнення пожеж є дитячі пустощі з вогнем, які вкрай небезпечні. Легковажне ставлення дорослих і дітей до вогню, незнання правил пожежної безпеки коштує життя… Щоб не скоїлося лиха, ми повинні вивчати і дотримуватися правила протипожежної безпеки, робити все задля запобігання трагедії. І дорослим і дітям треба пам’ятати: «Вогонь помилок не вибачає!»
    До 25-річчя Школи Безпеки Херсонського Центру позашкільної роботи (куратори – Світлана Адвокатова, Ірина Нурулліна), яке відзначається у квітні 2021 року, проведено фотоконкурс дружин юних пожежних-рятівників «Хай не палають пожежі ніколи!», в якому взяли участь команди юних вогнеборців ЗЗСО №: 12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53 та редакційна колегія клубу «Лідер» Центру.
    22 березня 2021 року підведено підсумки фотоконкурсу. Переможцями стали команди ДЮПР: Антонівська ЗОШ № 18, спеціалізована школа №52, ЗОШ №53, НВК №48 та клубу «Лідер» ХЦПР.

    Вітаємо переможців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.