ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласний тур ХІХ Всеукраїнського конкурсу фестивалю «Оберіг»


      19 березня 2021 року  в Палаці молоді і студентів відбувся обласний  тур ХІХ Всеукраїнського конкурсу фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг», учасниками якого стали майже 60 номінантів віком від 6 до 70 років. Серед них були творчі колективи і окремі виконавці.
Багато гарних творчих номерів було представлено учасниками в номінаціях «Сучасна  пісня», «Художнє читання». Члени журі відмітили прекрасне виконання  і підбір репертуару  у всіх учасників номінації «Пісня ветеран».
Дуже радує те, що   діти і молодь в своїй творчості звертаються до таких серйозних тем і включають в свої репертуари твори, які наповнені любовю до  України, осмисленням нашого минулого і сьогодення, повагою до професії військовослужбовця і правоохоронця та неймовірною вдячністю до захисників Батьківщини усіх поколінь.
У конкурсі взяли участь вихованці зразкового хореографічного колективу «Апельсин» Херсонського Центру позашкільної роботи, керівник Оксана Федорова та зразкового вокально – естрадної студії “Дебют”, у складі дуету
( Міщенко Дар’я та Ромальська Єлизавета),керівник Когут А.В.. Обидва колективи стали переможцями.
Усі переможці обласного туру разом з Дипломом отримали офіційне запрошення на фінал Всеукраїнського фестивалю, який проходитиме в Палаці у жовтні цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.