ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Хвороба, від якої не йдуть ні на карантин, ні на канікули


    Всесвітня організація охорони здоров’я називає туберкульоз однією з десяти головних причин смерті на планеті. Україна входить до списку двадцяти держав світу з найвищим показником захворюваності. Серед областей країни – Херсонська в трійці «лідерів». Хвороба передається повітряно- крапельним шляхом, тому повністю захиститися від туберкульозу неможливо. Що треба знати про туберкульоз, як вберегтися від цієї хвороби, як діяти, коли з’явилися ознаки недуги – на ці питання дають відповіді не тільки фахівці-лікарі, а й члени санітарних постів і старшокласники освітніх закладів міста.
До Міжнародного дня боротьби з туберкульозом, який відзначається кожного року 24 березня, клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівники Світлана Адвокатова, Ірина Нурулліна ) спільно з обласним Центром громадського здоров’я проводить тематичний конкурс-виставку дитячих творчих робіт. 24 березня 2021 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи підведені підсумки відкритого міського конкурсу «Ні – туберкульозу!», в якому взяли участь 154 здобувачі освіти 1-11 класів освітніх закладів міста, а саме ЗЗСО№ 7, 12, 13, 21, 29, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53, студенти І та ІІ курсів педагогічного факультету ХДУ, вихованці клубу «Лідер» Центру.
Переможцями стали роботи пропагандистів здорового способу життя ЗЗСО № 7, 21, 29, 32, 37, 38, 39, 40, 48, 50, 52, 53, ХДУ та клубу «Лідер» ХЦПР. Найактивніші учасники конкурсу-виставки шкільні парламенти ЗЗСО № 52, 53 (педагоги-організатори – Інна Кадецька та Ірина Фомін).
Урочисте нагородження переможців, які отримають грамоти обласного центру громадського здоров’я, відбудеться на семінарі педагогів-організаторів у квітні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.