ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку


    З метою виявлення та розповсюдження перспективного досвіду роботи, підвищення професійного рівня та творчої активності педагогів закладів позашкільної та загальної середньої освіти, залучення їх до вирішення проблем удосконалення та оновлення освітнього процесу, вивчення, узагальнення та впровадження в практику роботи кращого педагогічного досвіду у 2020-2021 навчальному році проведено обласний заочний конкурс на кращу методичну розробку з науково-технічної та декоративно-ужиткової творчості серед педагогів закладів позашкільної освіти, керівників гуртків ЗЗСО Херсонської області.
    На конкурс представлено 38 робіт від 41учасника з 5 районів області. Усі роботи від педагогічних працівників закладів позашкільної освіти. Серед 38 робіт – 11 від 12 представників Херсонського Центру позашкільної роботи.
    За результатами діяльності членів журі у номінаціях: порт фоліо, конспект-опис заняття гуртка всі педагогічні працівники ХЦПР посіли призові місця:
диплом І ступеня: Олександр Бала, Любов Дежкунова – номінація «Методичні рекомендації»;
диплом ІІ ступеня: Лариса Калашникова , Ганна Кубарова – номінація «Навчальні програми»; Лариса Заїка – номінація «Сценарії масових заходів» (диплом І ступеня не присуджувався); Леонід Смагін – номінація «Опис досвіду роботи» (диплом І ступеня не присуджувався); Віра Леонова, Оксана Фоменко, Наталля Пєрєвєрза, Наталля Пижова – номінація «Конспект заняття гуртка»;
диплом ІІІ ступеня: Ігор Ніколаєв номінація «Конспект заняття гуртка»; Тетяна Дівущак номінація
«Портфоліо» (дипломи І і ІІ ступеня не присуджувалися).
    Вітаємо переможців конкурсу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.