ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Звітний концерт хореографічних колективів


    Нещодавно в обласному Палаці молоді презентували своє мистецтво юні таланти, майстри своєї справи зразкові художні колективи системи Міністерства освіти і науки України Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради: хореографічна студія «Фантазія», керівник Ліана Короткова, акомпаніатор Ольга Чабаненко; хореографічний колектив «Апельсин», керівники Ольга Бєлозор та Оксана Федорова, акомпаніатор – Тамара Бурячок; хореографічний ансамбль «Барвінок», керівник – член Національної хореографічної спілки України Жанна Хотімченко.
    Обдаровані вихованці беруть участь в різноманітних міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Своєю працею, творчими здобутками колективи приносять славу Херсонському Центру позашкільної роботи. У звітній концертній програмі на підтвердження звання «Зразковий художній колектив» вони представили палітру різнобарв’я – 42 яскравих композицій.
    З урахуванням карантинних обмежень (умов), в залі Палацу зібралися великі шанувальники хореографічного мистецтва – батьки, родичі гуртківців, педагогічні працівники Херсонського Центру позашкільної роботи, члени оглядової комісії управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації з присвоєння та підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» і «Зразковий художній колектив», які підтримували юних танцюристів палкими оплесками,
     Аналізуючи захід, присутні висловили думку, що колективи впевнено крокують в позашкіллі, прагнучи до щастя, яке можна пізнати і в праці, і в дружбі, для яких пошук істини і тяга до досконалості є щоденним завданням.
     Побажання юним обдаруванням пролунали зі сцени – зберегти і розвивати всі ті здібності та людські якості, якими вони володіють та надалі прославляти свій рідний край.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.