ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Дружба нас єднає!


     Згідно плану роботи на канікулах, 30 березня 2021 року, на базі Херсонського Центру позашкільної роботи відбулося відкрите засідання Літературної майстерні Херсонського Центру позашкільної роботи спільно з театром-студією «Сувенір» (керівники Світлана Адвокатова і Ганна Моргунова).
     У заході взяли участь переможці творчих конкурсів Літературної майстерні, які проходили у лютому-березні 2021 року – юні поети і художники Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови та члени журі конкурсів – представники міської бібліотеки №23 імені Івана Багряного. Усіх присутніх привітала заступник директора Центру Наталія Пєрєверза і вручила дипломи і грамоти переможцям конкурсів.
     Діти переглянули виставу театру-студії «Сувенір» – «В дружбі жити – не тужити, або пригода в королівському палаці» і отримали море позитиву та гарний настрій. Бібліотекар МФБ №23 Світлана Калігорська ознайомила дітей і дорослих з тематичними виставками літератури «Неповторна магія театру!» і «Аве, Поезія!»

One thought on “Дружба нас єднає!

  1. АСІ

    Дякуємо вихованцям театру-студії “Сувенір” і особисто їх керівнику Ганні Моргуновій за атмосферу свята і казки!
    Учасники засідання у захваті. Дотепно,
    сучасно, креативно. Так тримати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.