ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Це потрібно живим


    Пам’ять… Це не просто частина історії. Пам’ять – наша совість, біль і гордість. Пам’ять наших дідів-прадідів, батьків , пам’ять вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’ять тих, хто поліг смертю хоробрих – всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна . Та страшна війна, ні в кого не питаючи, зайшла в кожну хату, скалічила мільйони життів, назавжди забрала рідних, близьких, коханих… Таке не можна забувати, про це потрібно говорити особливо сьогодні, коли йде війна, якої й нібито не має.
    Одна із традицій клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівники Адвокатова С.І, Нурулліна І.Д.) проведення Тижня пам’яті, присвяченого Дню визволення міста Херсона від нацистських загарбників. У рамках тижня в районі проведені: акція «Ветеран поруч», трудові десанти біля пам’ятних місць, пов’язаних з ІІ світовою війною, фестиваль військово-патріотичної пісні «Рядки, опалені війною…», вечір-зустріч з ветеранами війни і праці, ветеранами-волонтерами, дітьми війни на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик». Тільки в традиційній акції «Ветеран поруч-2021» взяли участь 240 юних волонтерів освітніх закладів району, а саме ЗЗСО№7, 12, 13, 18, 29, 32, 36, 38, 39, 40, 43, 48, 52, 53, Центр освіти молоді та дорослих, вихованці клубу «Лідер» Центру.
     30 березня 2021 року обласною радою ветеранів спільно з координаційною радою клубу «Лідер» підведено підсумки щорічного Тижня пам’яті. За активну організацію та участь в заходах до 13 Березня грамотами обласної ради ветеранів відзначені шкільні парламенти і педагогічні колективи Херсонської початкової школи №7, Центру освіти молоді та дорослих, Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36, Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №52 з поглибленим вивченням української мови, вихованці клубу «Лідер» Центру. За матеріалами тематичних звітів і фото презентацій освітніх закладів міста систематизовано матеріал в папку «Це потрібно живим», яку передано до обласної ради ветеранів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.