ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Результат методичної діяльності колективу


    На сучасному етапі головне завдання методичної діяльності позашкілля – допомога
педагогам у реалізації актуальних питань розвитку, вдосконалення і підвищення професійної майстерності та фахового рівня педагогічних кадрів; активізація творчого потенціалу; формування здатності до швидкої адаптації в умовах, що постійно змінюються у зв’язку з переходом на новий зміст виховання.
    Реформування закладів позашкільної освіти вимагає постійної роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, забезпечення високого рівня науково-методичної діяльності, потребує стабільно і творчо працюючих педагогічних колективів з високим рівнем професійної майстерності.
Саме таким є колектив Херсонського Центру позашкільної роботи. На нараді, яка відбулася 6 квітня 2021 року, розглядалися питання дистанційного навчання, охорони праці, підведення підсумків участі педагогічних працівників у професійних конкурсах, проведення конкурсу «Кращий гурток» в закладі.
Результат методичної діяльності – 30 перемог в конкурсах обласного і всеукраїнського рівнів! Ми прагнемо щоб наші вихованці пишалися досягненнями своїх керівників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.