ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Канадсько – український фестиваль ТОРОНТО


    У вік сучасних інтернет-технологій з’являються все нові й нові можливості для демонстрації своїх талантів. При чому зовсім необов’язково бути присутнім особисто. Саме тому, йдучи в ногу з часом Організаційний комітет проекту фестивалів  пропонує нові можливості участі у Міжнародних конкурсах для всіх творчих колективів та солістів, незалежно від віку і місця проживання. Одним із таких конкурсів став дистанційний канадсько – український фестиваль дитячої та юнацької творчості ТОРОНТО, який відбувся у березні 2021 року.
    Оцінку виступів учасників конкурсу здійснювало міжнародне журі, яке складалося оргкомітетом фестивалю з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури і мистецтва, організаторів міжнародних фестивалів у Канаді, Франції, Словаччині, Чехії, Угорщині, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії.
    За результатами конкурсу перемогу здобули 7 вихованців народного художнього колективу системи Міністерства освіти і науки України гуртка «Чарівна намистина» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, керівник Кубарова Г.М., 6 із них отримали І місця, 1 – ІІ місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.