ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Тренінг за програмою « PROнавички майбутнього»


    З 10 по 15 травня 2021 року в селищі Залізний порт Херсонської області відбувся тренінг «PROнавички майбутнього». Педагогічні працівники Херсонської та Запорізької областей познайомилися з тренінговою програмою PROskills. Це програма для підлітків і молоді, яка реалізується в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України, Програми ООН з відновлення і розбудови миру та зокрема Фонду ООН в галузі народонаселення України (UNFPA).
Інтерактивні навчальні заняття, зорієнтовані на підлітків 14-17 років, об’єднані в тематичні модулі: «Комунікація майбутнього», «Кооперація майбутнього», «Кооперація успіху», «Логіка життя», «Кольори креативності» та «Кар’єра і життя»
У тренінгу взяли участь працівники Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради – Палічева Галина Віталіївна, методист і Нурулліна Ірина Дмитрівна, заступник директора відокремленого підрозділу ХЦПР ХМР ПЗОВ «Оздоровчий табір
імені Івана Голубця». Вони отримали позитивні емоції, чудові враження і задоволення від спілкування. Додому повернулися з бажанням продовжити тренінг зі своїми вихованцями в закладах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.