ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Урочисте засідання наукового товариства вихованців «Скіф» Херсонського Центру позашкільної роботи


    22 травня 2021 року відбулось підсумкове урочисте засідання наукового товариства вихованців «Скіф» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. У заході брали участь юні наковці та керівники гуртків Центру.
Про досягнення та здобутки наукового товариства «Скіф» розповіла керівник товариства Палічева Г.В. Свої наукові дослідження з теми «Прісноводні молюски – індикатори екологічного стану Пониззя Дніпра» презентував Халілов Халіл, вихованець гуртка «Водний туризм (керівник Волков О.Л).
Подяки за активну участь у роботі наукового товариства «Скіф» отримали: Плотнікова Віра, Пашковець Анастасія, Васильчук Олександр, Степанова Влада. Заохочувальними дипломами нагороджені Халілов Халіл та Халілова Гульнар за учать у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Дотик природи».
Учасників засідання щиро привітала випускниця Центру Федоренко Анна. Вона навчалась у гуртку «Спортивний туризм» (керівник Волкова О.П.), займалась науковими дослідженнями в галузі гідрології. З 2018 року посідала призові місця на міському та обласному конкурсах учнівських науково-дослідницьких робіт МАН. У 2019 року представляла нашу область на Х Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».
У своєму вітальному слові Анна Федоренко побажала юним науковцям творчих успіхів та перемог в інтелектуальних змаганнях.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.