ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнський Кубок Співдружності з контактного карате


    23 травня 2021 року в місті Одесі, на базі юридичної академії внутрішніх справ спорткомплексу Університет, відбувся Відкритий Всеукраїнський Кубок Співдружності з контактного карате, який зібрав 550 учасників з міст Херсона, Одеси, Миколаєва, Полтави, Запоріжжя, Вінниці, Харкова, Дніпра, Києва, Львову, Румунії та Молдови.
У чемпіонаті взяли участь 32 вихованця гуртка «Контактного карате» (керівник Абельмазов А.А.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. За підрахунками судів гуртківці вибороли 12 призових місць: 7 медалей першого ґатунку, 3 медалі другого ґатунку, 2 медалі третього ґатунку. Спортсмени змагалися в одній версії: повноконтактні поєдинки.
У висновку переможцями змаганнь стали: Величко Костянтин, Бондаренко Нікіта, Доценко Кирило, Сипко Марк (Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 48);

Касаткін Назар, Поляков Владислав, Волошин Іван (Херсонська загальноосвітня школа № 32).
За підсумками змагань керівник гуртка Абельмазов А.А. був нагороджений відзнакою та подякою від всеукраїнського альянсу контактного карате за розвиток контактного карате та його популяризацію.
Діти не тільки взяли участь у змаганнях, а ще відвідали Одеський дельфінаріум , НЕМО океанаріум.

    Вітаємо юних переможців і бажаємо виборювати призові місця й на далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.