ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Національний та регіональний конкурси “Благодійна Україна-2020 “


    27 травня відбулася визначна подія у благодійному секторі Херсонщини – церемонія нагородження лауреатів Національного конкурсу “Благодійна Україна”-2020 та регіонального “Благодійна Херсонщина”.
Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України». Восьмий рік поспіль, починаючи з 2013 року, у рамках Національного конкурсу «Благодійна Україна» проводиться регіональний конкурс- «Благодійна Херсонщина».
На Національний конкурс «Благодійна Україна – 2020» до Києва надійшло 1163 заявки зі всієї України, у тому числі від Херсонщини – 41.
Визначала переможців як на національному рівні, так і регіональному – Національна експертна рада, яка й доручила фонду громади Херсона «Захист» проведення церемонії нагородження переможців і лауреатів у чотирьох номінаціях: «Благодійник року», «Благодійність у соціальній сфері», «Місцева благодійність» і «Добро починається з тебе».
Пишаємося що два благодійника Херсонщини визначені ,як кращі на національному рівні : дипломи ІІ ступенів вручені:
– відомому філантропу Юрію Рожкову (м.Херсон) – номінація “Благодійник року”.
– клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради ( керівник клубу Адвокатова Світлана) – номінація “Благодійні молодіжні ініціативи”.
Адвокатова Світлана Іванівна
знана людина у місті Херсоні та за його межами. Девіз її життя — «Не бути байдужим і активно допомагати знедоленим – це круто!» Світлана Іванівна об’єднала волонтерською діяльністю членів клубу «Лідер», педагогів Центру, раду вихованців та творчі колективи ХЦПР, 15 волонтерських Центрів шкільних парламентів Дніпровського району м. Херсона, батьківські комітети освітніх закладів і ХЦПР, депутатів міської та районної рад, громадських активістів.
Займається благодійністю сама і залучає інших. Тож не дарма її наставник
Кадецька Інна Миколаївна, педагог-організатор Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Херсонської міської ради №52
посіла ІІІ місце у регіональному конкурсі «Благодійна Херсонщина – 2020», в номінації «Благодійник року».

    Результат благодійності Світлани Іванівни – І місце клубу «Лідер» у Всеукраїнській акції «Благодійна Україна» (2018 рік), ІІ місце (2015, 2016, 2017, 2019 р.р.).
Тому найкращим благодійником на національному рівні її визначено не дарма. Пишаємося, що поруч з нами працює така людина!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.