ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Відкриття міського табору «Сонечко»


    Розпочалася літня пора, яку найбільше чекали діти. Тож оздоровлення і відпочинок розпочалися!
7 червня 2021 року в дитячому клубі кафе “Золотий ключик” відбулося відкриття першої зміни міського табору “Сонечко” для 85 дітей з різних закладів загальної середньої освіти м. Херсона та вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи , які відпочиватимуть в таборі з 07.06. по 20.06.2021 року. У першій зміні організовано 4 загони, керівниками яких є педагогічні працівники ХЦПР. Близько 40 дітей пільгових категорій: дітей з багатодітних родин, учасників АТО, творчо обдарованих.
Для відпочиваючих організовано харчування в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик» (сніданок, обід, полуденок). Денний відпочинок проходить у приміщенні Херсонського Центру позашкільної роботи.
На дітей чекають різноманітні конкурсно-розважальні програми: “Роби як я, роби краще мене”, “Алло, ми шукаємо таланти”, зустрічі з цікавими людьми, екскурсії до дитячих бібліотек, відвідування кінотеатру, музею, планетарію, відпочинок на пляжі, катання на конях та інші цікаві заходи.
Тож побажаємо дітям гарної погоди та веселого і корисного відпочинку!

3 thoughts on “Відкриття міського табору «Сонечко»

  1. Анонім

    Дитячому оздоровчому пароплаву “Сонечко” – цікавого плавання!!!

  2. Литвиненко Инга

    Огромная благодарность воспитателям и директору лагеря ,, Солнышко,, Все как всегда на высшем уровне! Ходим не первый год и ребенок всегда с радостью опять идёт в лагерь. Огромное спасибо аниматорам ,,Золотого ключика,, , которые всегда увлекали и развлекали наших деток интересными играми и конкурсами. Огромная благодарность всем за ваш труд!

  3. Лариса

    Це перший табір в житті моєї маленької донечки. З великим задоволенням вона відвідувала всі заходи із нетерпінням чекала кожного наступного дня. Дуже раділа відвідуванню річки, театру чи бібліотек. Катання на конях, улюблене заняття моєї активної дитини, у цьому році здійснилось завдяки “Сонечку”. Вдячна усім працівникам за можливість спокійно працювати та разом з тим радіти якісній зайнятості власної дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.