ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Перша зміна міського табору «Сонечко» закінчилася


    З 7-го по 20 червня 2021 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради відбулася І зміна міського табору відпочинку «Сонечко». Табір комплектувався за рахунок дітей, які були направлені освітніми закладами міста Херсона. Усього в І зміні відпочивало – 86 дітей.
    Для дітей було організовано харчування в дитячому клубі-кафе «Золотий ключик” (сніданок, обід, полуденок).
    Денний відпочинок та різноманітні масові заходи відбувалися в приміщенні Херсонського Центру позашкільної роботи.
    За період відпочинку в таборі діти відвідали: ККЗ «Ювілейний», обласну бібліотеку для дітей ім. Дніпрової Чайки, обласний палац молоді, розважальний комплекс «Панські розваги», обласний краєзнавчий музей, бібліотеки – філії №5 та №23. Для дітей були організовані цікаві масові заходи: урочисте відкриття табірної зміни «Здравствуй літо веселкове», конкурсні розважальні програми: «Коло друзів», «Зроби як я, зроби краще мене», «Піратська вечірка», «Алло, ми шукаємо таланти», «Аукціон дитячих ігор», «Казка ходить світом», закриття табірної зміни «До побачення, Сонечко», прогулянка на конях та інші. Цікаво пройшов в таборі День безпеки «Запобігти, врятувати, допомогти», під час якого представник обласної організації Товариства Червоного Хреста навчали дітей надавати першу допомогу при травмах.
    У гості до дітей з профілактичною лекцією «10 правил безпеки» завітали представники патрульної поліції Херсонської області, а вихованці Школи карате Сергія Всеволодова для дітей І зміни МТВ «Сонечко» продемонстрували свої вміння та навички з кіокушин-карате. Цікаво пройшли у табірній зміні спортивні змагання на першість міського табору відпочинку «Сонечко» з видів спорту: біг на 30 метрів, естафета з пляжного бігу на 50 м, «Веселі старти», «Пляжний футбол» та інші. Організовано роботу гуртків «Дивосвіт», «Чарівна намистина», «Природа і фантазія», «Апельсин».
    Усі діти на святі закриття табірної зміни отримали – подарунки, найактивніші отримали грамоти за активну участь в житті міського табору відпочинку «Сонечко».
    А педагогічний та обслуговуючий колективи отримали від батьків безліч подяк, позитивних відгуків і побажань потрапити ще раз до табору.

Відгуки батьків

    1. Велика подяка всім, хто працював з нашими дітками! Такого різноманіття заходів я давно не бачила! А їжа!!!? Моя Маняша ще стільки не їла, і це не домашнє приготування!!! Дякую за турботу всіх людей, які піклувалися та виховували мою бусінку! І так, я розумію, як це важко! Важко згуртувати, важко зацікавити, а саме головне- зберегти здоровими та залишити дітей та їх батьків задоволеними!!!! Ми в захваті!! Хочемо на наступний рік і обов’язково з Оксаною Вікторівною та Тамарою Миколаївною!!!!! Ви нам як сім’я!!!!!
    2.Спасибо огромное всему руководству ЦПР, всем работникам кафе” Золотой ключик” .Благодаря вашему труду, вашей опеке, заботе, дети с удовольствием ходили в лагерь,а приходили домой полны положительных эмоций.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.