ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Оздоровчий табір ім. Івана Голубця гостинно зустрів дітей


    З 1 червня 2021 року, ювілейний п’ятий рік, розпочав свою роботу позаміський табір оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір ім. Івана Голубця» у м. Скадовськ.
У цьому році заплановано сім оздоровчих змін: І зміна – 01.06 по 14.06; ІІ зміна – 17.06 по 30.06.; ІІІ зміна – 03.07. – 16.07.; ІV зміна – 19.07.по 01.08.;
V зміна – 04.08 по 17.08; VІ зміна – 20.08. по 02.09.; VІІ зміна – 05.09 по18.09.
Яскраво, творчо, захоплююче промайнула перша зміна. Гуртківці, діти пільгових категорій, творчо-обдарована талановита молодь міста Херсона мали змогу відпочити на березі Чорного моря. Загалом у таборі в І зміні побували 230 дітей.
П’ятиразове смачне харчування, затишно обладнанні спальні корпуса, кімнати відпочинку та гурткової роботи забезпечують дітям комфортні умови перебування в таборі. Милує погляд квітучі клумби, смарагдова зелень газонів та затишна прохолода в різноманітних альтанках, де на свіжому морському повітрі організовано дозвілля молоді (гурткова робота, підготовка до культурно-масової роботи табору). Спортивний майданчик: футбольне, волейбольне та баскетбольні поля – арена тренувань та проведення захоплюючих змагань з командних видів спорту. Купання у морі та стаціонарному басейні – це те, що найбільше подобається дітям у літній час.
Залюбки діти беруть участь у розважальних заходах табору : квест «PLAY PARK», шоу-програми «Ліга сміху», «Танці з зірками», «Супер модель по-українському», урочисті відкриття та закриття змін зі святковим багаттям.
Бажаємо дітям гарного відпочинку, нових вражень та друзів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.