ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Марафон PROskills


    25 червня 2021 року відбувся онлайн марафон PROskills для тренерів програми «PROнавички майбутнього». Це програма для підлітків і молоді, що реалізується у рамках співпраці Міністерства освіти і науки України, Програми ООН з відновлення та розбудови миру та зокрема, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
    Організатори марафону та тренери проекту пані Евгенія Курченко та пані Ольга Склярова творчо організували роботу педагогів в онлайн ресурсі ZOOM. Під час марафону визначали напрямки впровадження програми, труднощі і бар’єри, шукали внутрішні і зовнішні ресурси для їх подолання. Тренери з Донецької, Луганської, Запоріжської та Херсонської областей удосконалювали навички проведення тренінгових завдань, ділились досвідом організації програми у своїх закладах.
    У марафоні брали участь Ірина Нурулліна, заступник директора ВП ХЦПР ХМР ПЗОВ «Оздоровчого табору ім. Івана Голубця» та Галина Палічева, методист ХЦПР ХМР, які в даний час реалізують програму PROнавички майбутнього з підлітками, які відпочивають в «Оздоровчому таборі ім. Івана Голубця» у місті Скадовськ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.