ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Наша гордість – 2021


    29 червня 2021 року за базі Дніпровської районної в місті Херсоні ради відбулося розширене засідання клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) – урочисте нагородження традиційного відкритого конкурсу активу органів учнівського самоврядування освітніх закладів Дніпровського району «Лідер року -2021». У заході взяли участь радник голови районної ради Наталія Драчук, керуючий справами виконавчого комітету Лілія Лісовик, виконуюча обов’язками начальника служби у справах дітей Наталія Бабієнко, завідувач сектором з питань захисту дітей та профілактичної роботи служби у правах дітей Віта Маляренко, педагоги-організатори освітніх закладів Дніпровського району і учасники конкурсу , наші активісти – зірочки, здобувачі освіти ЗЗСО №12, 36, 38, 50, 52. 53, НВК№48 та вихованці клубу «Лідер» Центру.
За традицією, цього року 29 лідерів шкільних парламентів та вихованців клубу «Лідер» ХЦПР отримали грамоти переможців конкурсу від служби у справах дітей виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Найактивніші учасники конкурсу – здобувачі освіти ЗЗСО№50, 52, 53.
На засіданні підведено підсумки участі здобувачів освіти району в масових заходах Школи безпеки та Школи лідера Центру у 2020-2021 навчальному році.
Дякуємо керуючій справами виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради Лілії Лісовик за організацію та проведення спільного традиційного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.