ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край»


    У червні місяці 2021 р. у м. Києві Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».На конкурс було подано 1623 роботи з усіх областей України.
     Вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради взяли участь у виставкці-конкурсі та отримали такі нагороди:

    у номінації «Художня вишивка»:
диплом ІІІ ступеня отримала Голосна-Патлата Ганна, вихованка зразкового художнього колективу гуртка «Чарівний хрестик» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за роботу «Букет з маками «Дівочі мрії», керівник Калашникова Лариса Олександрівна;
    у номінації «Інші техніки виконання»:
    – диплом ІІ ступеня – Авраменко Ольона, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за роботу «Козак», керівник Пижова Наталія Юріївна;
    – диплом ІІІ ступеня: Богачик Еля, вихованка гуртка «Природа і фантазія» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради, за роботу «Рідне село», керівник Пижова Наталія Юріївна.
     Вітаємо з перемогами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.