ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Водні походи


    У Херсонському Центрі позашкільної роботи Херсонської міської ради на посаді керівника туристських гуртків з 2000 року працює «керівник гуртка-методист», спеціаліст вищої категорії, майстер-спорту з веслування на байдарках та каное – Волков Олександр Леонідович.
Використовуючи переваги херсонського краю, його туристичні перлини, керівник традиційно організовує під час канікул експедиції. Для походів складає маршрут таким чином, щоб продемонструвати якомога більше чудових об’єктів історико-культурної спадщини, казкових куточків інших областей, міст і тим самим формує професіонала – патріота України, який любить свій край і пишається його здобутками.
У травні зі своїми вихованцями він здійснив велосипедний похід ІV категорії складності, довжина якого склала 1310 км, а з 03 по 16 липня 2021 року група у складі 6 гуртківців, здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти №12, 32, 37 і ХВПКУ (училище №15) та двох керівників здійснила водні походи ІІІ ступеню складності: Херсон – острів Березань – Очаків та І категорії складності за маршрутом Очаків – Покровка – Тендрівська коса – Залізний Порт – Лазурне – острів Джарилгач – Скадовськ. Загалом було подолано 291 км.
     Олександр Леонідович дбаючи про фізичне здоров’я вихованців, про високу спортивну підготовку, загартування, прагне не лише згуртувати колектив, привчити їх до дисципліни, самостійності, організованості, витривалості, але й вчить їх здійснювати різноманітні краєзнавчі дослідження для участі в науковому товаристві Херсонського Центру позашкільної роботи «Скіф» Малої академії наук.
    Учасники походів оглянули 9 маяків, які зустрічалися на їхньому маршруті;
милувалися курортними зонами Херсонщини і Миколаївщини, морем, лиманом та природою берегів у різні часи доби.
Проте часу на відпочинок майже не має, бо знову – у похід, на цей раз пішохідний, до Карпат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.