ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Продовжуємо формувати «PROнавички майбутнього»


    Позаміський табір оздоровлення та відпочинку «Оздоровчий табір ім. Івана Голубця» у м. Скадовськ продовжує роботу. Зараз діти відпочивають у четвертій зміні (19.07.21 – 01.08.21). Особливість діяльності в таборі в цьому році полягає у  проведенні циклу тренінгів «PROнавички майбутнього» (тренери – Ірина Нурулліна та Галина Палічева). Ця зміна не є винятком. До тренінгу залучено 13 дітей з трьох різних загонів віком 14-15 років.
    PROнавички майбутнього – це програма для підлітків і молоді, що реалізується в рамках співпраці Міністерства освіти і науки України , з Програми ООН з відновлення та розбудови миру та зокрема, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).
    Зміст програми «PROнавички майбутнього» зосереджено на формуванні комплексу неспеціалізованих  надпрофесійних навичок, пов’язаних з творчим мисленням і підтримуючим його психофізичним «настоєм».
    На основі таких цілей програма включає: інтелектуальний розвиток, формування картини світу, логічного і критичного мислення соціальних навичок, розвиток навичок взаємодії, комунікації, співтворчості, лідерства; формування здатності управляти своїм станом в різних ситуаціях.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.