ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Туристський похід Українськими Карпатами


    Краса величних Карпат, ще не залишила байдужим жодного відвідувача. Ці гори готові укласти в свої обійми всіх тих, хто любить природу і хоче до неї долучитися. Літо в Карпатах – насичене і цікаве. Багато туристів приходять сюди, щоб здійснювати піші походи на вершини гір, розбивати табори, відпочивати з друзями в дивовижної природної атмосфері.
З 03 по 18 серпня 2021 року група туристів Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради в складі 13 чоловік (11 вихованців і два керівника гуртків – Волков О.Л. і Садовський О.В.) здійснила пішохідний туристський похід І категорії складності Українськими Карпатами.
Група пройшла маршрутом: селище Бистриця – гора Сивуля – селище Осмолода – гора Грофа – гора Попадя – перевал Німецький – річка Мокрянка – озеро Синевир – смт. Міжгір’я – хребет Боржавський – смт. Воловець.
Туристи подолали біля 160 км.

Влітку в Карпатах чарівно красиво. Дивлячись на ліси, пагорби, схили гір, відразу розумієш, що гори – це місце, де душа розслабляється, дихання стає чистішим і частіше, всі погані думки залишають розум.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.