ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

XXIII Міжнародний фестиваль “Мельпомена Таврії ”


    Фестиваль “Мельпомена Таврії” відбувається у Херсоні з 1999 року. За цей час у межах Мельпомени понад 200 театральних колективів з 20 країн світу показали майже 450 вистав.
       3 вересня, у Херсоні розпочався XXIII Міжнародний фестиваль “Мельпомена Таврії”, який триватиме до 11 вересня. Свої театри представлять учасники з 7 країн світу: Грузії, Вірменії, Румунії, Португалії, Туреччини, Білорусі та України.
Традиційно на честь відкриття від проспекту Ушакова до Набережної пройшла Карнавальна хода, після якої на Набережній пройшов гала-концерт.
У концертній програмі та карнавальній ході Міжнародного фестивалю взяли участь 160 вихованців творчих колективів Херсонського Центру позашкільної роботи, а саме:
– у концертній програмі на площі Свободи взяли участь: народний художній колектив ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт», керівник Ірина Малінська, зразкові художні колективи: хореографічний ансамбль «Барвінок», керівник Жанна Хотимченко і хореографічний колектив «Апельсин», керівник Ольга Бєлозор;
– у карнавальній ході пройшли: народні художні колективи дитячий хор «Жайвір» (базова школа №52), керівник заслужений працівник освіти Роман Козян та ансамбль народного танцю «Калиновий цвіт», керівник Ірина Малінська; зразкові художні колективи: хореографічна студія «Фантазія», керівник Ліана Короткова; хореографічний колектив «Апельсин», керівники Оксана Федорова та Ольга Бєлозор; ансамбль народної пісні «Веснянка», керівник Наталя Дунаєва; гурток “Контактне  каркте”, керівник  Анатолій Абельмазов.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.