ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Безпека в твоїх руках!


     Ось і розпочався новий навчальний рік. У нашому буремному шаленому шкільному житті на нас чекає стільки цікавого неповторного й неймовірного! Задача педагогів освітніх закладів не тільки створити гідні умови навчання і розвитку кожної дитини , а й її особистої безпеки і здоров’я, соціального супроводу, захисту прав. Педагоги, батьки, громадські організації , державні установи і діти одностайні щодо важливості безпечного, здорового і комфортного шкільного освітнього середовища, яке сприяє якості навчання здобувачів освіти.

     Сьогодні ми говоримо про безпечну і дружню до дитини школу – місце, у якому діти і дорослі почуваються безпечно й захищено, яке дарує дітям особливе відчуття єдності, дає точку опори і можливість проявити себе на всі «сто».
     Школа безпеки і лідера Дніпровського району міста Херсона розпочала свою роботу 2 вересня 2021 року. 13 вересня на базі ЗЗСО№53 відбулося відкрите засідання Школи безпеки з питань планування, організації та проведення спільних заходів освітніх закладів: загонів юних інспекторів дорожнього руху, дружин юних пожежних-рятівників, санітарних постів і відповідальних за роботу центрів Здоров’я. Креативні ідеї щодо проведення відкритих та виїзних занять Школи з безпеки життєдіяльності здобувачів освіти різних категорій, запропоновані учасниками засідання, увійшли до скриньки «Пропоную – підготую – візьму участь!». На засіданні обговорені питання участі освітніх закладів району в заходах «День з поліцейським та рятівником». Наступне виїзне засідання Школи безпеки в рамках районної акції «Перша допомога» вирішено провести для малечі НВК№29.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.