ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Почесні нагороди в День міста


    18 вересня херсонці відзначали День міста, святкували 243 річницю його заснування. За період з початку здобуття незалежності України у відзначенні Дня міста в Херсоні склалися певні традиції. Так, наприклад, багато років поспіль у День міста проходять фестивалі: сучасної міської культури Suvorov Street Fest, української культури “Етнофест”, дитячий “Казка у моєму місті”, “Молодіжний квартал”. Гарним закінченням святкування завжди був гала-концерт (окрім минулого року), на якому виступали зіркові виконавці регіонального та всеукраїнського рівнів. Не став винятком й цей рік. Треба сказати, що міський голова побував майже на всіх локаціях міста у ці святкові дні. Лейтмотивом промов до херсонців, депутатів, команди вже давно є фраза «Любов проявляється справами».

    Під час святкування, голови районних у місті рад відзначили подяками та подарунками голів кращих ОСББ районів, нагороджували переможців конкурсу «Краща прибудинкова територія до житлових будинків ОСББ, ЖБК» та «Краща садиба сектору приватної забудови», а також за багаторічну сумлінну працю – кращих працівників міста. Серед них Почесною грамотою міського голови за вагомий внесок у розвиток дитячого волонтерського руху в м.Херсоні і реалізацію благодійницьких проектів у рамках міжнародних та всеукраїнських програм нагороджено Адвокатову Світлану Іванівну, керівника клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
    З нагоди відзначення 243 річниці міста директор ХЦПР Свинаренко Ірина Павлівна отримала Подяку від міського голови, керівник моно-театру «Мальва» ХЦПР Князєва Тетяна Олександрівна нагороджена дипломом, а учасники театру у складі 5 чоловік отримали дипломи лауреатів за участь в культурно-масових заходах.
    Вітаємо з нагородами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.