ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Відкритий Всеукраїнський Кубок з контактного карате


    9 жовтня 2021 року в місті Одесі, на базі юридичної академії внутрішніх справ спорткомплексу Університет, відбувся Відкритий Всеукраїнський Кубок з контактного карате, який зібрав 350 учасників з міст Херсона, Одеси, Миколаєва, Полтави, Запоріжжя, Вінниці, Харкова, Дніпра, Києва, Львову, Румунії та Молдови.
    У чемпіонаті взяли участь 12 вихованців гуртка «Контактного карате» (керівник Анатолій Абельмазов) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. За підрахунками судів гуртківці вибороли 12 призових місць: 2 медалі першого ґатунку, 5 – другого ґатунку, 5 – третього ґатунку. Спортсмени змагалися в одній версії: повноконтактні поєдинки.
    У висновку переможцями змаганнь стали гуртківці «Контактного карате»: Куницький Ілля (Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 48); Касаткін Назар (Херсонська загальноосвітня школа № 32).
    За підсумками змагань керівник гуртка Абельмазов А. нагороджений відзнакою та подякою від всеукраїнського альянсу контактного карате за розвиток контактного карате та його популяризацію.
    Вітаємо юних переможців та їх керівника!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.