ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Обласний творчий дослідницький конкурс

    З серпня по вересень 2021 року комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради проведено обласний заочний творчий дослідницький конкурс «За морем тепліше та вдома миліше!».
    Мета конкурсу – залучення молоді до пошукової, дослідницької та творчої діяльності; популяризації знань з географії та ландшафтознавства, історії та краєзнавства; формування патріотичних почуттів, прищеплення учнівській молоді почуттів національної єдності та само ідентифікації.
     Завданнями конкурсу – виявлення потенційних об’єктів для відпочинку та подорожей країною (пам’ятки природи, історичні пам’ятки, природні комплекси, ландшафти, об’єкти природно-заповідного фонду);

залучення школярів і студентів до вивчення рідного краю, формування умінь і навичок пошуково-дослідницької діяльності учнівської молоді.
    Гуртківці Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради стали активними учасниками та переможцями конкурсу:
          І місце здобули: Халілова Гульнар вихованка гуртка « Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник Палічева Г.В.), Соловонюк Світлана вихованка гуртка « Літературне краєзнавство» (керівник Грищенко Т.В.);
    ІІ місце посіла Міхунова Софія, вихованка «Туристсько – краєзнавчого клубу» ( керівник Гунченко О.В.).
    Вітаємо переможців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.