ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Добро – повертається!


    Щорічна благодійна акція школярів- волонтерів «Від серця до серця», метою якої є допомога дітям, що опинилися в складних життєвих обставинах, завершилася! Робочі приміщення служби у справах дітей Дніпровської районної у місті ради сьогодні нагадують крамницю шкільної канцелярії та іншого учнівського приладдя через надзвичайну активність учасників акції, яка проводилася у вересні- жовтні 2021 року.
До ініціативи секції «Милосердя» клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) долучилися і малі, і дорослі – загалом 6603 чоловіка з 22 освітніх закладів міста Херсона, а саме : ЗЗСО№ №7, 12, 13, 18, 21, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53, фізико-технічного ліцею, Центру освіти молоді, студенти-волонтери педагогічного факультету Херсонського державного університету,
діти і батьким школи-садка №86 (сел. Інженерне), вихованці клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи.
Адресна допомога надана 257 дітям пільгових категорій закладам загальної середньої освіти Дніпровського району та вихованцям дитячого будинку м. Покровська (Донецька область) на загальну суму 31.398 гривень. До Дніпровської районної в місті Херсоні ради направлені канцелярські товари на загальну суму 66.341 грн. 90 коп. Усього в рамках благодійної акції юними волонтерами, батьками, учителями, студентами ХДУ , вихованцями та випускниками клубу «Лідер» Центру зібрано канцелярії на суму 97.739 гривень 90 коп.
Тепер справа за дорослими: спеціалісти служби у справах дітей вже розсортирували все зібране шкільне приладдя; по завершенню карантинних обмежень все буде роздано дітям соціальної категорії складних життєвих обставин: з багатодітних малозабезпечених родин, патронатним сім’ям, двом будинкам сімейного типу, в яких виховується 20 дітей-сиріт.
Підсумки акції будуть підведені на традиційній районній конференції школярів-волонтерів у грудні 2021 року.
Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради, як орган опіки та піклування, висловлює щиру вдячність усім дітям, молоді, батькам і педагогам, хто взяв участь у цій соціальній акції, чиє серце відгукується на чужу біду і нагальні потреби інших! Добро – повертається!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.