ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Пам’ятаймо, щоб ніколи не повторилося!


    Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. У цьому році ми святкуємо 77 річницю в жорстких умовах карантину.
У кожній українській сім’ї сьогодні є кого згадати…Дуже хочеться, щоб слова-лозунги: «Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів!» – не були пустими. Головне, щоб усі без винятку, пам’ятали: хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х. Ми зобов’язані всім за те, що маємо сьогодні.
Здобувачі освіти Дніпровського району пам’ятають! За ініціативи клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) з 1 по 28 жовтня 2021 року проведено І та ІІ етапи традиційної акції «Ветеран поруч». Волонтерами – активістами шкільних парламентів освітніх закладів району проведені: трудові десанти біля пам’ятних місць Херсона, свята до Дня людей похилого віку, конкурси вітальних листівок «Моя бабуся найкраща», тематичні години спілкування, книжкові виставки, уроки добра і поваги до старших. Юні волонтери, педагоги та керівники гурткової роботи завітали на урочисті засідання районної, міської і обласної рад ветеранів, присвячені Міжнародному Дню людей похилого віку. Продовжується збирання товарів для адресної допомоги ветеранам війни і праці, дітям війни, одиноким стареньким, що мешкають в Дніпровському мікрорайоні. Активну участь у І та ІІ етапах акції взяли участь ЗЗСО№18, 36, 38, 43, 52, 53, НВК№29, студенти ІІ курсу педагогічного факультету Херсонського державного університету, вихованці Херсонського Центру позашкільної роботи та педагогічні працівники дитячого клубу-кафе «Золотий ключик». За активну участь у заходах подяками обласної ради ветеранів відзначені: педагог-організатор ХСШ №52 Інна Кадецька та студентка ІІ курсу педагогічного факультету ХДУ, вихованка-випускниця Центру Софія Шевченко.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.