ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Відкритий Кубок України з контактного карате

20 листопада 2021 року в місті Миколаєві, на базі Спортивного комплексу Динамо, відбувся Відкритий Кубок України з контактного карате, який зібрав 350 учасників з міст Херсона, Одеси, Миколаєва, Южноукраїнська, Полтави, Запоріжжя, Вінниці, Чорноморська, Харкова, Дніпра, Києва, Львову.
    У чемпіонаті взяли участь 32 вихованця гуртка «Контактного карате» (керівник Абельмазов А.А.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. За підрахунками судів гуртківці вибороли 16 призових місць: 8 медалей першого ґатунку, 4 медалі другого ґатунку, 4 медалі третього ґатунку. Спортсмени змагалися в одній версії: повноконтактні поєдинки.
    У результаті змагань команда «Контактного карате» (керівник Абельмазов А.А.) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради вибороли ІІ загально-командне місце серед 18 представників команд.
    У висновку переможцями змаганнь стали: Куницький Ілля; Мартинович Гліб, Бурденюк Ярослав , Клінков Олександр , Бондаренко Нікіта , Проценко Нікіта (Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 48), Касаткін Назар (Херсонська загальноосвітня школа № 32), Білоусов Нікіта (Херсонський загальноосвітня школа № 53).
    За підсумками змагань керівника гуртка Абельмазова А.А. нагороджено відзнакою та подякою від всеукраїнського альянсу контактного карате за розвиток контактного карате та його популяризацію.