ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Волонтерство – це поклик душі


    На щастя, у наш час ще залишилися люди, які готові допомагати не словом, а ділом. Їхньою мотивацією є допомога іншим, аби цей світ став на краплинку краще. Така людина працює у Херсонському Центрі позашкільної роботи, це – Світлана Іванівна Адвокатова.
    Будучи волонтером, вона навчається чомусь новому, знаходить корисні зв’язки. Особливо це корисно для молоді, які є членами клубу «Лідер», що вона очолює. Керівник вчить їх відповідальності, терпимості.
    Світлана Іванівна об’єднала волонтерською діяльністю членів клубу «Лідер», педагогів Центру, раду вихованців та творчі колективи ХЦПР, 15 волонтерських Центрів шкільних парламентів Дніпровського району м. Херсона, батьківські комітети освітніх закладів і ХЦПР, депутатів міської та районної рад, громадських активістів.
    Не зважаючи на щорічні перемоги з 2015 року в
Національному конкурсі «Благодійна Україна», продовжує займатися благодійністю сама і залучає інших. То ж недарма отримала перемогу в обласному конкурсі «Волонтер року-2021» в номінації «Кращий волонтер року по роботі з обслуговування дітей», нагороджена Почесною Грамотою організації ветеранів України.

One thought on “Волонтерство – це поклик душі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.