ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Навчаємо молодих


      Античні мудреці казали: «Хочеш розвивати державу – виховуй молодь».    Саме молодь покликана в майбутньому зміцнювати нашу державу. Переступаючи поріг навчального закладу, молодий спеціаліст сподівається реалізуватися в ньому як фахівець. Багато в чому успіх і результати освітнього закладу залежать від роботи з молодими спеціалістами, які охоче й швидко сприймають інновації, незаангажовані. Це важливий складник подальшої результативності роботи та руху вперед.
         Тому однією з важливих проблем у діяльності методичної та психологічної служб Херсонського Центру позашкільної роботи є робота з молодими педагогами. Через брак досвіду вони потребують більшої уваги з боку адміністрації закладу з метою з’ясування професійних труднощів і надання їм допомоги.
    Система роботи з молодими багатогранна і різнопланова. Однією з форм роботи є засідання Школи молодого педагога, які проводять заступник директора Пєрєвєрза Н.М. та досвідчені методисти закладу.
    23 і 29 листопада відбулися засідання з керівниками гуртків художньо-естетичного напряму та декоративно-вжиткового профілю. Обговорювали питання «Як зробити ефективним заняття гуртка». Ведучі наголосили на основних критеріях ефективності сучасного заняття:
    – створення на занятті позитивного емоційного настрою на роботу;
    – чітке визначення теми, мети та завдань заняття; мотивація навчальної діяльності гуртківців;
    – відповідність змісту навчального матеріалу триєдиній дидактичній меті заняття;
    – відповідність методів навчання змісту навчального матеріалу, меті і завдання заняття;
    – методи навчання повинні забезпечувати:
    а) мотивацію діяльності кожного гуртківця на кожному етапі заняття;
    б) співпрацю керівника з вихованцями;
    в) залучення кожного гуртківця до навчальної діяльності;
    г) контроль і самоконтроль.
    Присутніх ознайомили з досягненнями закладу, досвідом роботи їх наставників та молодих керівників гуртків – переможців міського конкурсу молодих педагогів у 2019 та 2020 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.