ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Перша допомога


    Міністерство України сьогодні, як ніколи, закликає кожного свідомого українця знайти у своєму місті курси з надання першої допомоги і отримати практичні навички. Хто знає, може саме ми опинимося «в тому місці і в той час», щоб врятувати чиєсь життя в критичній ситуації.
    У Школі педагогів-організаторів (куратор Світлана Адвокатова, голова ради педагогів Інна Кадецька) на базі Херсонського Центру позашкільної роботи 1 грудня 2021 року згідно плану роботи Центру відбувся практичний семінар з надання першої допомоги. До проведення заходу долучилася давній друг і помічник Школи Безпеки ХЦПР волонтер обласної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Ларіонова.
    За статистикою, допомога, надана протягом 3-4 хвилин, збільшує шанси на порятунок людини на 30%. На жаль, швидка допомога не завжди вчасно може прибути на місце події. Тому вміння кожного з нас надати допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відігравати вирішальну роль у порятунку життя людини. Присутні педагоги обговорили основні принципи надання першої допомоги, алгоритм необхідних дій та запропонували після завершення «червоної зони» провести виїзні заняття Школи Безпеки для лідерів-активістів – членів рад шкільних парламентів освітніх закладів району.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.