ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Серце віддаємо людям


    5 грудня херсонці разом з усім світом відзначили Міжнародний день волонтера – свято тих, хто за покликом серця, за моральним обов’язком йде на допомогу іншим, не очікуючи на нагороди.
    За традицією, клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи та виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради з нагоди цього дня провели підсумкову конференцію школярів-волонтерів освітніх закладів району «Серце віддаю людям». 6 грудня на базі виконкому відзначили зразу два свята – День волонтера і День місцевого самоврядування, в якому активну участь взяли 20 членів шкільних парламентів і волонтерських Центрів ЗЗСО № 7, 13, 32, 36, 38, 48, 52, 53, вихованці клубу «Лідер» Центру – переможці традиційного відкритого конкурсу «Волонтер року». Юні волонтери презентували втілені у життя проєкти 2021 року, спрямовані на допомогу нужденним: дітям соціальних категорій, ветеранам, дітям війни, людям з особливими потребами.
    Голова районної ради Анатолій Толокнов привітав учасників конференції, висловив своє захоплення активністю і глибоким духовним змістом благодійних проєктів і акцій учасників шкільного волонтерського руху – дітей, їх батьків, педагогів і вихователів: « Своїм волонтерством ви доводите, що навіть одна добра справа здатна змінити світ на краще! Наша сила у єдності і взаємній підтримці. Впевнений, разом із вами ми зможемо втілити в життя плани розвитку району і міста, подолати труднощі і негаразди!»
    За плідне партнерство у сфері соціального захисту Анатолій Петрович Толокнов відзначив кращі волонтерські Центри ексклюзивними дипломами «Волонтер року» і цінними подарунками. Заступник директора Центру Пєрєвєрза Наталія Миколаївна вручила почесні грамоти кращим волонтерам міста і області – здобувачам освіти Херсонської початкової школи №7 та НВК №48, педагогам-організаторам ЗЗСО №52, 53 – Інні Кадецькій та Ірині Фоміній.One thought on “Серце віддаємо людям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.