ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Гуртківці обирають здоров’я!


    Більше 37 мільйонів людей у світі живуть з ВІЛ. За тридцять років в Україні тільки офіційно зареєстровано майже 315 тисяч випадків ВІЛ-інфекції! Але точна кількість хворих невідома. Україна посідає перше місце по кількості ВІЛ- позитивних серед країн Східної Європи. Прикро, що серед 12 тисяч померлих від ВІЛ-інфекції в Україні майже 250 дітей.
    Першого грудня відзначався Всесвітній день боротьби зі СНІДом. До цієї дати клуб «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи (керівник Світлана Адвокатова) традиційно проводить конкурс-виставку творчих робіт здобувачів освіти району «СНІДу – НІ!», відкриті засідання Школи безпеки, тематичні бесіди, вікторини, міні-тренінги. До просвітницької діяльності та пропаганди здорового способу життя серед підлітків долучаються і члени ради вихованців Центру.
    У рамках місячника здорового способу життя 12 грудня 2021 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи для вихованців Зразкового художнього колективу гуртка «Чарівний хрестик» (керівник Лариса Калашникова) проведено бесіду «СНІД стосується кожного!». Діти отримали інформацію про найпоширеніші шляхи інфікування ВІЛ/СНІДом, про статистику в Україні, подумки надягли червоні стрічки і погодилися з гаслом : «СНІД стосується кожного, і зупинити СНІД можна тільки разом!».

One thought on “Гуртківці обирають здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.