ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Яблучко -2021


    Останні місяці року для шкільних парламентів освітніх закладів Дніпровського району міста Херсона та волонтерських Центрів видалися дуже насиченими! Згідно плану роботи клубу «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради пройшли благодійні акції «Від серця до серця», «Милосердя», та «Яблучко». На звітній конференції волонтерів району в рамках обласної акції «Сонечко в долонях» оголошена новорічна акція «Ялинка». Усі разом: діти, батьки, вчителі освітніх закладів району, вихованці Центру і їх керівники готуються до традиційних марафонів «Зі Святим Миколаєм свято зустрічаємо!» та «Хай Новий рік щасливим буде!».
    13 грудня 2021 року секцією «Милосердя» клубу «Лідер» Центру підведено підсумки традиційної акції «Яблучко» по збору фруктів для малечі, людей пільгових категорій міста, області, воїнів АТО. Осінній благодійний захід проходив в умовах пандемії. Незважаючи на обставини, наші школярі-волонтери впоралися з роботою на відмінно!
    Ініціативу клубу «Лідер» цього року підтримали волонтерські Центри ЗЗСО №7, 12, 13, 18, 21, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53 вихованці клубу «Лідер» Центру (загалом більше 5000 чоловік). Яблук, груш, мандаринів, апельсинів зібрано 2000 кг на загальну суму більше 27500 гривень. Наші вітаміни дійшли до адресатів: вихованців будинків сімейного типу, опікунських сімей, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, ветеранів війни та праці, літніх одиноких людей, пацієнтів дитячих лікарень, ХОСПІСу та обласного госпіталю, районної, міської, обласної рад ветеранів, сімей ветеранів чорнобильців і афганців, вихованців Олешківського будинку-інтернату, сім’ям переселенців із зони АТО, воїнам АТО – всіх і не перелічити!
    Підсумки благодійної діяльності школярів-волонтерів за рік будуть підведені на традиційному заході Центру «Шкільний калейдоскоп», який заплановано провести 30 грудня 2021року. Від щирого серця хочеться подякувати всім учасникам акції – активістам-волонтерам і сказати : « Ви – наша гордість! Ми пишаємося вами, вашими педагогами і батьками, так тримати!».

One thought on “Яблучко -2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.