ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Мій рідний край»

З метою стимулювання розвитку масового туризму і краєзнавства, відбулося підбиття підсумків міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу екскурсію, експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край» міського етапу Всеукраїнських змагань зі спортивних туристських походів серед учнівської молоді.

    У міському етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу екскурсію, експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край» (далі – Конкурс)
взяли участь учнівські колективи від
13 закладів загальної середньої освіти: № 1, 7, 12, 14, 20, 30, 35, 37, 41, 46, 50, 52, 57 та двох закладів позашкільної освіти: Центру дитячої та юнацької творчості та Центру позашкільної роботи. На Конкурс надійшли звіти про 13 екскурсій
та 2 туристсько-краєзнавчі експедиції, проведені протягом 2020-2021 навчального року. Загалом у краєзнавчих експедиціях та екскурсіях взяли участь 193 здобувачі освіти.


    На підставі протоколів журі І місце: отримали
«Маяки Дніпро-Бузького лиману» вихованців Херсонського Центру позашкільної роботи під керівництвом Волкова О.Л., Садовського О.В..
    Відзначити подякою управління освіти Херсонської міської ради за високий професіоналізм, творчий підхід та вагомий внесок у всебічне залучення здобувачів освіти до пошукової краєзнавчої роботи вчителів, керівників робіт – переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію з активним способом пересування «Мій рідний край» Волкова О.Л., Садовського О.В..
    Вітаємо з перемогою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.