ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Твори – пробуй!


    Якою буде наша країна в майбутньому? На всі «100» – не скаже жодна людина в світі! Але впевнені, що нашій державі потрібні не тільки кваліфіковані робітники, а й свідомі громадяни, які розуміють, що працювати треба на перспективу.
    Враховуючи високий темп сучасного життя, напрошується висновок, що молоді, яка будує успішну кар’єру, необхідні навички лідера, підкріплені власним практичним досвідом. Його можна отримати, працюючи в раді шкільного парламенту, навчаючись у Школі лідера, Школі безпеці, Творчій майстерні, клубі «Лідер» Херсонського Центру позашкільної роботи, міському учнівському парламенті.
    У старшокласників освітніх закладів Дніпровського району є давня традиція: лідери органів самоврядування знайомляться і презентують свою роботу на грі «Твори – пробуй!». Кожного року вихованці клубу «Лідер» Центру (керівник Світлана Адвокатова) готують цікаві завдання та випробування активістам-новачкам. Цього року в напівфінальних іграх (очно й заочно) взяли участь команди лідерів ЗЗСО№ 7, 12, 13, 18, 21, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 43, 48, 50, 52, 53. До фіналу, який проходив дистанційно у грудні, потрапили ради шкільних парламентів ЗЗСО№18, 21, 32, 36, 48, 50, 52, 53.
    За сумою набраних балів у міні-презентаціях «Захід року», «Гордість школи», конкурсі президентів органів самоврядування «Якби я був мером міста», флешмобі «А вам слабо?», відеороликах «Бліц-інтерв’ю: лідер і лідерство», переможцями у номінаціях стали команди шкільних парламентів ЗЗСО№21,36, НВК№48, ІІІ місце посіли ради шкільних парламентів ЗЗСО№18, 50, ІІ місце розділили команди ЗЗСО№32 та 53, а переможцями фінальної гри «Твори – пробуй -2021» стали лідери шкільного парламенту «Крок» ЗЗСО№52, які отримають кубок чемпіонів клубу «Лідер» Центру.
    Вітаємо всіх з завершенням цікавої сторінки клубу «Лідер» і бажаємо й надалі залишатися креативними, активними, небайдужими, справжніми лідерами своїх шкільних парламентів!


3 thoughts on “Твори – пробуй!

  1. Анонім

    Шкільний парламент “КРОК ” – найкращий 👍👍👍

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.