ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Педагогіка партнерства


    15 грудня 2021 року на базі Херсонського Центру позашкільної роботи з дотриманням усіх вимог карантину відбувся семінар педагогів-організаторів освітніх закладів Дніпровського району, в якому взяли участь педагоги ЗЗСО№ 13, 18, 21, 32, 35, 38, 39, 40, 52, 53, НВК№ 29, 48 і Центру освіти молоді.
    На підсумковому семінарі розглядалися питання діяльності освітніх закладів і ХЦПР у І півріччі, участі в обласній благодійній акції «Сонечко в долонях» та заходах Творчої лабораторії Центру. Крім того, було обговорено та затверджено план масових заходів району на ІІ півріччя 2021-2022 навчального року, підведено підсумки традиційної гри активу органів самоврядування «Твори – пробуй!», творчого конкурсу-виставки «СНІДу – ні!» та благодійних акцій, оголошених клубом «Лідер» Центру.
    Практична частина семінару, яку підготувала психолог Центру Віра Леонова, була присвячена педагогіці партнерства, взаємодії школи і сім’ї, як складової формування особистості. Проблема співпраці батьків і педагогів у вихованні дітей складна і багатоаспектна. Учасники семінару розглянули принципи, на яких будується педагогіка партнерства, структуру і функції взаємодії між учасниками виховного процесу. Присутні обмінялися досвідом роботи у вирішенні проблемних ситуацій, отримали рекомендації Школи психологічної допомоги і вирішили продовжити обговорення теми на наступних семінарах.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.