ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Відкритий Всеукраїнський турнір з контактного карате


    18 грудня 2021 року в місті Одесі, на базі юридичної академії внутрішніх справ спорткомплексу Університет, відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з контактного карате, який зібрав 250 учасників команд з міст Херсона, Одеси, Миколаєва, Полтави, Умані, Ізмаїлу, Южноукраїнська, Харкова, Дніпра, Молдови.
    У чемпіонаті взяли участь 11 вихованців гуртка «Контактного карате» (керівник Анатолій АБЕЛЬМАЗОВ) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
    За підрахунками судів гуртківці вибороли призові місця: 4медалі другого ґатунку, 7 медалей третього ґатунку. Спортсмени змагалися в одній версії – повноконтактні поєдинки.
    За висновком судів призерами змаганнь стали: Куницький Ілля, Іванець Софія (Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 48);
    Касаткін Назар, (Херсонська загальноосвітня школа № 32),Прудченко Ілля (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 52).

    
За підсумками змагань керівник гуртка Анатолій АБЕЛЬМАЗОВ нагороджений відзнакою та подякою від всеукраїнського альянсу контактного карате за розвиток контактного карате та його популяризацію.
    Вітаємо юних переможців і керівника з нагородами!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.