ХЕРСОНСЬКИЙ ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ РОБОТИ

Хай щастя Новий рік несе!


    Новий рік – найчарівніше, найулюбленіше, таке радісне та очікуване свято для дітей і дорослих! Вихованці Центру та батьки ретельно готувалися до свята: лагодили костюми, вчили вірші, танці, пісні, щоб подарувати Дідусю Морозу! А керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Центру подбали, щоб свято це відбулося в гарній, з любов’ю прикрашеній актовій залі.
    Новий, 2022 рік, зустрічали з казковими персонажами: Ельфом Труляля, феями Веселинкою і Краплинкою, Снігуронькою та Дідусем Морозом! Юні артисти театру-студії «Сувенір» Центру (керівник Ганна МОРГУНОВА) підготували святкову програму «Хай щастя Новий рік несе!», з веселими іграми, хороводами, руханками та чарівними несподіванками. Дідусь Мороз радо привітав малечу з Новорічними святами та не залишив без подарунків. Веселе свято нікого не залишило байдужим!    
    З 24.12.2021р. по 30.12.2021р. згідно графіка, учасниками театру-студії «Сувенір», клубом «Лідер» та педагогічними працівниками ХЦПР було проведено 13 Новорічних ранків для вихованців ХЦПР: вокально-естрадної студії «Дебют», молодших груп дитячого хору «Жайвір», ансамблю народної пісні «Веснянка», гуртків «Чарівна намистина», «Фентезі», «Дивосвіт», «Початкове моделювання», «Контактне карате», «Світ мистецтва», «Апельсин», театру-студії «Сувенір», клубу «Лідер», гуртківців, які працювали у період зимових канікул. Новорічні ранки відвідали понад 290 дітей і батьків.
    Спільно з клубом «Лідер» театр-студія «Сувенір» на базі ХЦПР провели 2 благодійних Новорічних свята для дітей пільгових категорій в кількості 50 чоловік.
    Всього театром-студією «Сувенір» було проведено 15 Новорічних ранків для 358 чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.